شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
تصویر  مودم فیبر نوری بی سیم U.TEL G442 AC1200 GPON ONT FTTX
  • تصویر  مودم فیبر نوری بی سیم U.TEL G442 AC1200 GPON ONT FTTX
  • تصویر  مودم فیبر نوری بی سیم U.TEL G442 AC1200 GPON ONT FTTX

مودم فیبر نوری بی سیم U.TEL G442 AC1200 GPON ONT FTTX

U.TEL G442 Wireless AC1200 GPON ONT FTTX Fiber Optic Modem

رنگ:
  • در دسترس نیست

گارانتی 36 ماهه شرکتی

برای این محصول امکان ارسال فوری وجود دارد.
تنها 1 عدد در انبار باقی‌ست.
2,539,000 تومان
تنها 1 عدد در انبار باقی‌ست.
2,539,000 تومان

مشخصات فنی مودم فیبر نوری بی سیم U.TEL G442 AC1200 GPON ONT FTTX

مشخصات
ویژگی‌ها ابعاد: 37 × 153 × 205 میلیمتر، تعداد آنتن: 2 عدد، نرخ انتقال اطلاعات در فرکانس 2.4 گیگاهرتز: 1200 مگابیت بر ثانیه، فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز، تعداد پورتRJ-11: 2 عدد، کانکتور فیبر نوری: SC/APC، پورت PON: دارد، نوع آنتن: خارجی، تعداد پورت شبکه: 4 عدد، وزن: 450 گرم، نشانگر LED: دارد

نظرات کاربران

اگر این محصول را خریداری نموده اید، به منظور کمک به انتخاب بهتر، نظر خود را درباره آن با دیگران به اشتراک گذارید.

پرسش و پاسخ

اگر درباره این محصول سوالی دارید، پرسش خود را ثبت نمایید. کارشناسان گوشی شاپ و سایر کاربران به پرسش شما پاسخ خواهند داد.

هشدار سامانه همتا : تمام گوشی‌های گوشی شاپ ضمانت رجیستری دارند.در صورت خرید گوشی، دستگاه را از طریق #7777*، برای سیمکارت خود فعالسازی نمایید. آموزش تصویری را در اینجا ببینید.
محصولات مشابه